top of page
  • YouTube - Biały Krąg
  • Facebook - Biały Krąg

oferta

Świetlice pasji to miejsce dedykowane dzieciom i nastolatkom w wieku 8 - 16 lat.  Poprzez organizację zajęć umożliwiających zdobywanie nieszablonowych umiejętności, rozwijamy pasje i zachęcamy do działania kreatywnie. Naszym celem jest tworzenie przestrzeni, w której członkowie naszej społeczności będą czuć się swobodnie i bezpiecznie. 

 

Co to jest?

Świetlice pasji to:

- spotkania z pasjonującymi osobowościami, które na codzień wykonując swój zawód, spełniają marzenia

wyjątkowe i nowoczesne przestrzenie, w których odbywają się spotkania

- czas dla dzieci i młodzieży na rozwijanie własnych umiejętności, uczenia się od profesjonalistów i praktyków, odkrywania własnych mocnych stron. 

 

Co nas wyróżnia?

Na zajęciach z fotografii i reżyserii mówimy co zrobić, żeby dotychczasową amatorską zabawę ze smartfonem, aparatem
i kamerą przemienić w piękne i wysokiej jakości obrazy. Uczymy jak tworzyć scenariusze i budować napięcie w materiałach wideo. Odkrywamy tajniki kosmosu i niczym Elon Musk z bliska przyglądamy się dzisiejszym osiągnięciom podróży na Marsa. Poznajemy techniki negocjacyjne i uczymy się ich umiejętnego wykorzystywania w życiu codziennym. Otwieramy się na młodą przedsiębiorczość, inspirujemy i zachęcamy do stawiania czoła wyzwaniom. 

Cenimy edukację multikulturową, dlatego niektóre zajęcia odbywają się w języku angielskim, także online np. przy użyciu Skype. Poprzez praktyczne wykorzystanie języka angielskiego na zajęciach, bezpośrednio wpływamy na umiejętność swobodnej komunikacji w środowisku obcojęzycznym.

 

Zwracamy szczególną uwagę na ekologię, dlatego staramy się, aby materiały z których korzystamy w większości były ekologiczne, biodegradowalne lub pochodzące z recyklingu. 

Jaka jest nasza oferta?

Oferujemy możliwość udziału w cyklicznie odbywających się warsztatach:

- Filmmaking

- Photography

- Fashion Design

- Space and more

- Young Business

UWAGA! NOWY PROJEKT! Świetlice pasji KIDS!

Świetlice pasji KIDS to oferta skierowana do dzieci w wieku 3-7 lat. W ramach tego bloku prowadzimy zajęcia z rysunku oraz dramę po angielsku. Zajęcia odbywają się w Warszawie na Białołęce.

ZAPISY!

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy na adres hello@swietlicepasji.pl

 

Przyświeca nam motto:
"Imagination is the source of all human achievement" Sir Ken Robinson

bottom of page