top of page
sesja-84.jpg

O nas

Misja i Wizja

White School istnieje, by stworzyć młodemu pokoleniu szansę na spełnienie zawodowe oraz by społeczeństwo przyszłości korzystało z lepszej jakości życia dzięki wykorzystaniu potencjału twórczego i sprawczego dzisiejszej młodzieży. Realizując działania edukacyjne tworzymy przestrzeń dla nastolatków na rozwijanie kompetencji przyszłości. 

      Działania White School wpisują się  w Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ

dobra jakość edukacji 
 

Naszym celem jest stwarzanie możliwości nastolatkom do zdobycia nowych kompetencji adekwatnych do obecnych realiów oraz umożliwienie świadomego wyboru kierunku, w którym chcieliby się dalej kształcić.  Najwyższa jakość kształcenia będzie zapewniona przez kompetentnych i starannie dobranych prowadzących.

 

równość płci

Działamy, aby zminimalizować zjawisko dyskryminacji wśród dzieci i młodzieży. Nie tylko wspieramy dziewczęta w ich rozwoju, zdobywaniu pewności siebie oraz świadomości swojej wartości, ale również zapewniamy odpowiednią edukację chłopców. Dzięki temu na kolejnym etapie życia, szczeblu edukacji czy też kariery naturalne dla nich będzie, że liderem i autorytetem mogą być zarówno mężczyźni jak i kobiety. 

Zrzut ekranu 2022-01-3 o 19.24.23.png
Zrzut ekranu 2022-06-19 o 18.08.38.png
bottom of page